Logo Cyfrostalu

Masz pytanie?

77-544-42-41

Cięcie laserowe

Wycinarka laserowa to jedna z najbardziej precyzyjnych, a zarazem najszybszych rządzeń do cięcia metali. Charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością co gwarantuje doskonałą powtarzalność ciętych elementów. Ogromną zaletą urządzenia jest możliwość cięcia niemetali takich jak tworzywa sztuczne czy drewno. Maksymalna grubość arkusza to 20 mm dla stali czarnej, 10 mm dla stali nierdzewnej oraz 6 mm dla aluminium.

Skupiony na zysk


Cięcie laserem

Komputerowe sterowanie procesem cięcia umożliwia wykonanie nawet najbardziej złożonych kształtów z dokładnością do jednej dziesiątej milimetra. Szybkie wprowadzanie zmian w ustawieniach urządzenia umożliwia bezproblemowe wdrażanie produkcji zarówno mało jak i wielkoseryjnej. Duża prędkość cięcia, optymalne wykorzystanie materiału a także brak obróbki wykańczającej sprawia, iż cięcie laserowe w większości przypadków wyparło już tradycyjne metody cięcia.

porównanie metod cięcia

Koszt

cięcia
laserowego

Ceny ustalane są indywidualnie. Zależą od długości krawędzi cięcia, rodzaju i grubości materiału, wymaganej precyzji cięcia czy złożoności zlecenia. W sprawie wyceny prosimy o kontakt mailowy z działem sprzedaży wraz z załączonym rysunkiem części.

Kontakt

Telefon: +48 74 66 33 234

Adres: Akacjowa 8, 49-318 Skarbimierz-Osiedle

E-mail: